پروتز دندان

پروتز دندان

پروتز دندان

پروتز دندان که در بین مردم با نام روکش دندان شناخته شده است بر نوع می باشد : 1 – پروتز دندان ثابت 2 – پروتز دندان متحرک . روکش های ثابت در انواع روکش تک واحدی و بریج و همچنین روکش های متحرک نیز در انواع دست دندان ، پارسیل و اور دنچر ( over denture ) قابل استفاده می باشند .

در این مرکز: تمامی درمانهای پروتزی و ترمیمی زیبایی که احتیاج به قالب گیری دارند با استفاده از دستگاه پیشرفته اسکنر دیجیتالی تصویری سه بعدی از زوایای مختلف دندانها و بافتهای دهان در کامپیوتر ثبت شده و به جای روشهای پر دردسر و وقت گیر استفاده از مواد قالبگیری و ساخت مدل فکی گچی در لابراتوار ، با کمترین خطا در فضای دیجیتالی طراحی شده و در حداقل زمان تحویل بیمار می گردد.

اگر به دنبال سفید کردن دندان هایتان به وسیله ونیر کامپوزیت و یا به دنبال انجام دیگر خدمات مربوط به دهان و دندان هستید ، می توانید به دندانپزشکی فاطمی ( دندانپزشکی دکتر صالحیار در محدوده خیابان فاطمی تهران ) مراجعه نمایید . دکتر سامان صالحیار و دکتر مهسا خیابانی که هر دو جراح دندانپزشک مطرحی در کشور می باشند ، در این دندانپزشکی مشغول به خدمت رسانی به بیماران عزیز هستند . در دندانپزشکی دکتر سامان صالحیار آرامش و درمان را در یک زمان تجربه کنید .